Дніпропетровська бібліотека створила електронний додаток «DneprLibrary»

Дніпропетровська міська бібліотека створила спеціальний електронний додаток «DneprLibrary», завдяки йому власники смартфонів та планшетів можуть читати електронні книжки, дізнаватися про цікаві заходи у міських закладах культури та ставити он-лайн запитання бібліотекарям. Спеціальний додаток «DneprLibrary» завантажується безплатно. Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської міської ради.
 
На головній сторінці програми розміщена вся інформація про бібліотеку – адреса, сайт, контакти, час роботи і так далі. Ще в одному розділі можна задати будь-яке питання бібліотекарю. Найчастіше цей сервіс використовується для того, щоб дізнатися, чи є в бібліотеці та чи інша книга, і в якому відділі її можна отримати. Але найцікавіша й найфункціональніша частина програми – це топ-10 книг.
 
"Наші фахівці кожен місяць обирають з книг, які нещодавно надійшли до бібліотеки, десятку кращих книг. До кожної додається фото обкладинки, коротка анотація, і демо-версія. Тобто людина може в режимі он-лайн прочитати кілька перших сторінок книги, і якщо вона сподобається, людина може залишити заявку, і ми безкоштовно надішлемо електронну версію книги. Або ж можна прийти і взяти "класичну", паперову версію книги безпосередньо в бібліотеці", – координатор проекту Артем Земляний.
 
Додаток буде корисний не тільки книгоманам, але і городянам, які хочуть орієнтуватися в культурному житті міста. У додатковій вкладці розміщена інформація про театри, музеї, галереї та інші заклади міста, а також історичні пам'ятки. Цей розділ, як і всі інші в додатку, буде постійно розвиватися і доповнюватися, обіцяють автори проекту.
В управлінні наголошують, що міська центральна бібліотека не тільки організовує дозвілля своїх відвідувачів, і й допомагає у складних ситуаціях. Зокрема, у бібліотеці можна безкоштовно отримати юридичну консультацію фахівців управління юстиції та пройтикурси з англійської мови  і отримати сертифікат за програмою «Англійська 123». У закладі також навчають комп'ютерній грамоті, проводять літературно-мистецькі заходи, уроки краси, різноманітні майстер-класи. В бібліотеці постійно проводять лекції про історію рідного краю, які читає відомий дніпропетровський краєзнавець Максим  Кавун. Для любителів культури та кіно у закладі працюють польські та слов'янські кіноклуби. Бібліотека також має ігрову консоль, за допомогою якої дорослі та діти можуть розважатись на танцювальному стимуляторі, грати в боулінг, бокс, пляжний футбол та ін. Для дітей у бібліотеці працює шаховий клуб та школа благородних манер, повідомляють в управлінні.
 

 

http://i-pro.kiev.ua/content/miska-biblioteka-stvorila-elektronnii-dodatok-%C2%ABdneprlibrary%C2%BB
Опубліковано:2014-04-02 ← Повернутися до новин
Авторизація

Новини
У Києві презентують 15-томник Лукаша Дніпропетровська бібліотека створила електронний додаток «DneprLibrary» Претенденти на Шевченківську премію-2014 Названо ім'я нобелівського лауреата з літератури У Кембриджському університеті створять сайт до 200-річчя Шевченка Паризькі готелі заманюють літературними зв’язками На Святі читання дітям допоможуть самовизначитися Львів’янам першим у світі презентують нову книжку культового історика Віктора Суворова У Житомирі знімуть фільм про інтрижку Шевченка На Форумі видавців буде розіграно 10 електронних книг
Copyright © 2011-2013
Ми в соціальних мережах :