Паризькі готелі заманюють літературними зв’язками

Літературна тематика стала прибутковим маркетинговим ходом для власників готелів у французькій столиці. Одним із перших таких закладів став “Le Pavillon des Lettres”, відкритий у 2010 році біля Єлисейських Полів. Його 26 номерів присвячено таким письменикам, як Шекспір, Золя, Кафка тощо.
Марсель Пруст, який народився та виріс у 16-му окрузі Парижа, скоріш за все бував у 10-му тільки тоді, коли йому потірбно було на потяг. Але це не бентежить готель “Le Marcel” — працівники стверджуюють, що дух письменника буквально витає стінами їхнього закладу. Скажімо, він полюбляв одягатися у індиго, тож цей колір усюди представлено невеликими штрихами (що має додавати “прустовості” загалом досить сучасному дизайну). Кімнати названо на честь найбільш відомих персонажів Пруста: герцогині де Германт, Свана, є кімната, яка віддає належне печиву мадлен.
Поруч, у 9-му окрузі, готель “Les Plumes” вшановує літературних закоханих: Жорж Санд і Альфреда де Мюссе, Поля Верлена й Артюра Рембо, Жульєт Друе та Віктора Гюго.
Готель, названий на честь поета Альфонса де Ламартіна, вигравіював літературні цитати навіть у душових кабінках.
А “L’Hotel” в районі Сен-Жермен-де-Пре дає можливість навіть заночувати в кімнаті, де помер Оскар Уайльд.
Літературний підхід спрацьовує, готелі переповнені, хоча варто зауважити, що не завжди постояльці знають тих, кому присячено їхні номери.
 
Джерело: The Guardian

 

Опубліковано:2013-09-12 ← Повернутися до новин
Авторизація

Новини
У Києві презентують 15-томник Лукаша Дніпропетровська бібліотека створила електронний додаток «DneprLibrary» Претенденти на Шевченківську премію-2014 Названо ім'я нобелівського лауреата з літератури У Кембриджському університеті створять сайт до 200-річчя Шевченка Паризькі готелі заманюють літературними зв’язками На Святі читання дітям допоможуть самовизначитися Львів’янам першим у світі презентують нову книжку культового історика Віктора Суворова У Житомирі знімуть фільм про інтрижку Шевченка На Форумі видавців буде розіграно 10 електронних книг
Copyright © 2011-2013
Ми в соціальних мережах :