На Святі читання дітям допоможуть самовизначитися

15 вересня у Львові у парку імені Івана Франка відбудеться 8-ме Свято читання в країні Ангелят – загальноміське сімейне свято, що завершує ювілейний XХ Форум видавців. Організатори фесту – редакція дитячих журналів "Ангелятко" та "Ангеляткова наука", Львівська міська рада та ГО «Форум видавців».
Святкування проходить щовересня з 2006 року, і збирає кожного разу близько 11 000 наймолодших відвідувачів. Протягом дня діти з батьками розважатимуться іграми, конкурсами та майстер-класами на будь-який смак.
Головною родзинкою заходу стане можливість для кожного маленького відвідувача спробувати себе у різних дорослих професіях. Під час свята діти з батьками зможуть побути лікарями, фармацевтами, вчителями, водіями міні-електромобілів, кухарями, дегустаторами, машиністами, механіками, співаками, танцюристами, художниками, акторами, мандрівниками, фотографами, екологами, флористами, орнітологами, біологами.
Нагадаємо, що минулого року під час Свята Ангелят наймолодші відвідувачі власноруч виготовили найбільшу карту України – карту дитячих цінностей. Рекорд був офіційно зареєстрований, найближчим часом його внесуть до «Книги рекордів України».
А ще учасники заходу можуть завітати протягом Свята Ангелят на «Територію здоров’я», де наймолодшим відвідувачам розкажуть, що робити, аби не хворіти, а дорослим – про небезпеку самолікування, правильну утилізацію ліків.

За матеріалами bukvoid.com.ua

http://bukvoid.com.ua/events/ukraine/2013/09/10/083347.html

 

Опубліковано:2013-09-10 ← Повернутися до новин
Авторизація

Новини
У Києві презентують 15-томник Лукаша Дніпропетровська бібліотека створила електронний додаток «DneprLibrary» Претенденти на Шевченківську премію-2014 Названо ім'я нобелівського лауреата з літератури У Кембриджському університеті створять сайт до 200-річчя Шевченка Паризькі готелі заманюють літературними зв’язками На Святі читання дітям допоможуть самовизначитися Львів’янам першим у світі презентують нову книжку культового історика Віктора Суворова У Житомирі знімуть фільм про інтрижку Шевченка На Форумі видавців буде розіграно 10 електронних книг
Copyright © 2011-2013
Ми в соціальних мережах :