Львів’янам першим у світі презентують нову книжку культового історика Віктора Суворова

 

Українці стали першими читачами нової книжки Віктора Суворова. Випередити видавців усього світу вдалося видавництву «Зелений Пес». Першим містом, у якому презентують новинку, стане Львів.
10 вересня о 16:30 у львівській книгарні «Є»  Брати Капранови та директор музею «Тюрма на Лонцького» Руслан Забілий представлять книгу «ворога народу» «Її ім’я було Татьяна». Після Львова книгу презентують в інших містах України.
«Її ім’я було Татьяна» – це книга про те, як Хрущов прийшов до влади, як Радянський Союз збирався «підсмажити» Європу ядерними зарядами і захопити її, як випробовували ядерну зброю на радянських людях, і ще багато про те, про що не розповідають на уроках історії.
«Татьяна» – це ядерна бомба, яку Маршал Жуков випробував на власних солдатах з метою довести Хрущову: ядерну війну можна виграти! Таємничий вибух на лінкорі «Новоросійськ», падіння та зліт «маршала перемоги», кривава боротьба за владу – усе це досліджує колишній розвідник, а нині історик Віктор Суворов.
Перший офіційний переклад Суворова українською з’явився минулого року – це була книга «Кузькіна мать» про Карибську кризу, ядерне протистояння Радянського Союзу та США та кінець епохи Хрущова.
Переклад і видання так сподобалися автору, що він ухвалив, що віднині першими читачами нових книжок будуть його земляки – українці.
 «Її ім’я було Татьяна» вийшла у серії «Нетабачна історія». Раніше в ній виходили  «Кузькіна мать» Віктора Суворова, «Навіщо я народилася дівчинкою?» Габі Кьопп, «Повстанці Одещини та Придністров’я» Сергія Богана.

Друг Читача
http://vsiknygy.net.ua/news/30750/

 

Опубліковано:2013-09-09 ← Повернутися до новин
Авторизація

Новини
У Києві презентують 15-томник Лукаша Дніпропетровська бібліотека створила електронний додаток «DneprLibrary» Претенденти на Шевченківську премію-2014 Названо ім'я нобелівського лауреата з літератури У Кембриджському університеті створять сайт до 200-річчя Шевченка Паризькі готелі заманюють літературними зв’язками На Святі читання дітям допоможуть самовизначитися Львів’янам першим у світі презентують нову книжку культового історика Віктора Суворова У Житомирі знімуть фільм про інтрижку Шевченка На Форумі видавців буде розіграно 10 електронних книг
Copyright © 2011-2013
Ми в соціальних мережах :