У Житомирі знімуть фільм про інтрижку Шевченка

У рамках святкування 200-річчя Тараса Шевченка Житомирська ОДТРК планує зняти художній фільм про часи, які Шевченко пробув у регіоні. Як повідомляє Держкомтелерадіо, за основу сюжету стрічки покладено «сердечне знайомство» з красунею із мальовничого села Гульська тодішнього Новоград-Волинського повіту.
Ідея створення фільму на матеріалі житомирських пригод Шевченка належить місцевому краєзнавцю, заслуженому журналісту України Георгію Мокрицькому, який і є автором сценарію майбутнього фільму. Відомо, що під час перебування на Житомирщині у 50-х рр. ХІХ ст. Шевченко активно займався описом пам’ятників архітектури та історії, збором пісень і фольклору, що знайшло відображення в його повістях «Прогулка с удовольствием и не без морали» і «Варнак». Не обійшлося й без любовної історії, котра стане центральною в кінофільмі.
Презентувати фільм планують на телеканалі «Житомир» у березні 2014 року.

http://litakcent.com/2013/09/06/u-zhytomyri-znimut-film-pro-intryzhku-shevchenka/

 

Опубліковано:2013-09-06 ← Повернутися до новин
Авторизація

Новини
У Києві презентують 15-томник Лукаша Дніпропетровська бібліотека створила електронний додаток «DneprLibrary» Претенденти на Шевченківську премію-2014 Названо ім'я нобелівського лауреата з літератури У Кембриджському університеті створять сайт до 200-річчя Шевченка Паризькі готелі заманюють літературними зв’язками На Святі читання дітям допоможуть самовизначитися Львів’янам першим у світі презентують нову книжку культового історика Віктора Суворова У Житомирі знімуть фільм про інтрижку Шевченка На Форумі видавців буде розіграно 10 електронних книг
Copyright © 2011-2013
Ми в соціальних мережах :